Інформаційний форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Інформаційний форум » Тестовый форум » Де можна дізнатися про організації, які допомагають біженцям


Де можна дізнатися про організації, які допомагають біженцям

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Польща щиро підтримує українців під час війни! Де можна дізнатися більше про організації, які допомагають біженцям онлайн? Які ресурси найшвидше допоможуть знайти житло, роботу та отримати важливі консультації?

0

2

Я переїхала до Польщі через війну в Україні і спочатку відчувала великий стрес та невпевненість. Не знала, куди звертатися по допомогу, де знайти житло, як оформити документи. Одного разу я випадково натрапила на портал Spilnoinpl, який створено  для біженців з України в Польщу https://spilnoinpl.org/article/poradnyk … u-polshchi  Там зібрана вся необхідна інформація, починаючи від юридичних консультацій і закінчуючи порадами щодо пошуку роботи. Завдяки цьому порталу я змогла швидко знайти тимчасове житло і дізнатися про всі можливі соціальні допомоги. Я дуже вдячна, що є такі ресурси, які роблять цей важкий шлях простішим. Тож, якщо ви шукаєте надійну допомогу, обов’язково звертайтеся до Spilnoinpl – це портал, який дійсно дбає про нас!

0


Вы здесь » Інформаційний форум » Тестовый форум » Де можна дізнатися про організації, які допомагають біженцям